wtorek, 27 sierpnia 2013

Bohaterowie :)

A oto najważniejsi bohaterowie nowego opowiadania "Change" :

                      

                                               Julia Green
Jedna z najlepszych uczennic w szkole , uczęszcza do 3 klasy liceum. Przewodnicząca kółka chemicznego .
Ma młodszego brata Sam’a , jej matka jest cenionym w Londynie gastrologiem , a ojciec komendantem policji . Jest grzeczna , miła , pomocna , ale dla miłości swojego życia będzie w stanie zmienić całe swoje dotychczasowe życie .
                              

                 Harry Styles
Przywódca jednego z najpopularniejszych , młodzieżowych gangów – „Sixty nine” .Najpopularniejszy uczeń w całej szkole , jednak nie uczy się zbyt dobrze . Większość ludzi uważa go za egoistycznego i zapatrzonego w siebie Bad boy’a , który spał z połową dziewczyn z miasta , jednak nikt tak naprawdę nie wie dlaczego taki jest. Nie lubi swojego imienia i niepozwana ludziom go używać .
w całej szkole , jednak nie uczy się zbyt dobrze .
                         

                   Paula  Carter
Najlepsza przyjaciółka Julki oraz dziewczyna Zayn’a Malik’a . Pierwsza dziewczyna , którą Styles zgodził
się przyjąć do gangu . Nie jest najgorszą uczennicą ,aczkolwiek odkąd przynależy do owej grupy opuściła się w nauce . Ma dwie starsze siostry , ukrywa przed rodziną kto jest jej chłopakiem . Zayn jest jej pierwszą , prawdziwą miłością , są razem od początku liceum .
                                            

   
                          Zayn Malik
Jeden z czwórki najlepszych przyjaciół Styles’a , jako jedyny zna całą prawdę o chłopaku. Jest w
szczęśliwym związku z Paulą , nie jest zbyt dobrym uczniem . Nałogowy palacz , nie za bardzo przepada za narkotykami . Gdy Harry ma problem zazwyczaj to właśnie jego prosi o pomoc . Malik ma talent artystyczny , ale nie chce się do tego przyznać . Załatwił Paulinie w miejsce w gangu , jest zastępcą przywódcy .
                                                                                       Niall Horan
Najgrzeczniejszy chłopak z gangu , zawsze troszczy się o wszystkich i podczas wszelkich akcji stoi na
czatach , jest najszybszy z całej grupy . Jako jedyny nie pali lecz , za nim dołączył do Styles’a był najlepszym uczniem w szkole . Kiedyś uratował życie Harry’emu i właśnie dlatego został przyjęty przez przywódcę nie musząc przechodzić wcześniej rytualnego „chrztu” .
                              

 
              Louis Tomlinson
Drugi założyciel gangu , ma największe prawa grupie , takie same jak przywódca. Największy łobuz,   Jest bardzo spontaniczny i rzadko kiedy trzyma się ułożonego planu , stara się podbić serce pewnej dziewczyny .
uwielbia głośne i długie imprezy , nigdy nie był grzecznym chłopcem oraz jest pierwszym przyjacielem Harry’ego.

                          

                 Liam Payne
Tak zwany „mózg” w gangu , to on dokładnie opracowuje plany każdej operacji wymyślonej przez przywódcę , po mimo tego , że jest bardzo mądry nie bardzo chce mu się uczyć w szkole .  Jest najbardziej poukładany i trzeźwo myślący . Jedna z niewielu osób , która jest w stanie wpłynąć na zachowanie Harry’ego , czeka na prawdziwą miłość i dlatego obecnie jest singlem.

Brak komentarzy: