sobota, 31 sierpnia 2013

ChangeRozdział 6.
                                                               ~Oczami Julii~
- Możesz mi wyjaśnić dlaczego nie wolno mi tego zrobić ?! – byłam zła na Harry’ego , teraz już całkowicie
nie mogłam go zrozumieć .
- Po prostu nie będziesz tego robić , nie pozwalam ci – wycedził przez zaciśnięte zęby , nie patrzył mi w oczy , jego wzrok uciekł gdzieś w kąt pokoju .
- Patrz na mnie Harry ! – krzyknęłam , wiedziałam , że wypowiadając jego imię moje szanse maleją , ale tylko w taki sposób byłam wstanie zmusić go do patrzenia mi prosto w oczy – to , że cała reszta cię słucha to nie znaczy ,że ja też będę ! Jeszcze nie należę do gangu , więc nie ma prawa mi rozkazywać ! – widziałam jak trzęsą mu się ręce , jak zaciska szczękę , żeby czego nie powiedzieć , widać było jak się przed czymś powstrzymuje .
Styles odwrócił się do mnie tyłem i wziął głęboki wdech , odszedł ode mnie i usiadł w swoim fotelu , po czym schował twarz w dłoniach . Jego zachowanie było dla mnie szokiem , wyglądał tak bezradnie jakby nie mógł sobie z czymś poradzić , jakby coś go męczyło , ale nie mógł mi o tym powiedzieć .
Postanowiłam wyluzować , tak jak on wcześniej wzięłam głęboki wdech  i powoli do niego podeszłam , nachyliłam się nad nim i rozchyliłam jego dłonie tak , żeby widzieć jego niesamowitą twarz . Po raz pierwszy odkąd jesteśmy bliżej miał taki zagubiony wyraz twarzy , jak dziecko , które nie może odnaleźć  mamy , tyle , że on najwidoczniej nie mógł odnaleźć rozwiązania problemu , który chyba długo go dręczy .
- Przepraszam – powiedziałam spokojnym tonem – nie powinnam krzyczeć … ale po prostu coraz trudniej mi cię zrozumieć – wyjaśniłam mu , on zamknął oczy , a gdy je otworzył znowu patrzył tym samym obojętnym na wszystko wzrokiem , szczerze mówiąc trochę mnie to uspokoiło .
- Póki ja tu rządzę nie pozwolę ci się truć – powiedział tonem tak poważnym jak mój ojciec , to akurat było dość dziwne .
- To miłe z twojej strony- uśmiechnęłam się i złapałam jego dłoń ściskając ją mocno , Styles poza pocałunkami , które zazwyczaj były dość łapczywe i brutalne  nie okazywał za bardzo uczuć , dlatego w tym związku , o ile można to w ogóle związkiem nazwać , to ja musiałam dbać o takie szczegóły .
- Ja nie jestem miły – prychnął , ale nie puścił mojej dłoni – po prostu nie chcę , żeby  coś ci się stało , w
końcu twój ojciec pracuje w policji i już wystarczająco mnie nienawidzi – jego głos był taki obojętny , a jednak ja wiedziałam , że po prostu się wykręca .
- Jesteś miły , dobry i kochający , może nie na wierzchu , ale tu – wolną dłoń położyłam w miejscu gdzie znajduje się jego serce – ale tutaj w środku jesteś i ja o tym dobrze wiem – nieoczekiwanie pocałowałam go w usta , on podtrzymał nasz pocałunek tak , że trwał on o wiele dłużej niż zwykle .
- To śmieszne , jesteś jedyną osobą która tak uważa – powiedział po tym jak jego malinowe wargi oderwały się od moich ust.
- Ktoś w końcu musi być pierwszym- zaśmiałam się .
- Muszę iść – odezwał się po chwili .
- Gdzie ? –zapytałam zdziwiona .
- Coś załatwić z chłopakami , ale ty tu zostań i czekaj aż wrócę – rozkazał .
- No dobrze – uśmiechnęłam się – to ja już pójdę na dół do dziewczyn – ruszyłam w kierunku drzwi i opuściłam pomieszczenie zostawiając go samego .
Minęło pół godziny , chłopcy gdzieś się ulotnili , a ja zostałam razem Em i Paulą . Siedziałyśmy na kanapach i
rozmawiałyśmy , nagle przypomniało mi się coś o co chciałam je zapytać :
- Dziewczyny mam do was pytanie , wiecie co się dzieje z Harry’m ? – zapytałam , a one tylko popatrzyły po sobie nie udzielając mi odpowiedzi – ej , wiecie coś czy nie ? – po ich minach łatwo było zorientować się , że nie chcą mi czego powiedzieć.
- Wiem – zaczęła niepewnie Paula , po czym spojrzała na Emilie , która skinęła głową dając znak przyjaciółce , żeby powiedziała mi co wiedzą -  bo my mamy takie podejrzenie … , że on się w tobie … zakochał …
- A to wszystko wyjaśnia – zaśmiałam się .
- Cieszysz się z tego ? – zapytała Em z lekkim , ale wyczuwalnym zdziwieniem .
- I to jeszcze jak ! – wręcz krzyczałam z radości – ja kocham go , a skoro on kocha mnie , to czy to nie jest wspaniałe ? – rozmarzyłam się .
- Tak , tak – odpowiedziała mi Paula jednak tak jakby bez przekonania , czyżby one wiedziały coś więcej ?
- Ej  , pamiętacie  jak kilka lat temu wygrałyśmy konkurs taneczny ? – przypomniała Emila jednocześnie zmieniając temat.
- No tak , ale przecież nie tylko jeden tylko trzy – zaśmiałam się .
- A pamiętacie jeszcze jak się tańczy ? – Em wstała i podeszła do magnetofonu- bo tak jakoś się przypadkowo zdarzyło , że w mam tutaj płytę z tymi piosenkami , do których tańczyłyśmy .
Wstałyśmy z miejsc i najpierw przypomniałyśmy sobie nasz debiutancki układ , a potem tańczyłyśmy tak
jakbyśmy robiły to codziennie . To było niesamowite znowu zacząć tańczyć , tak dawno tego nie robiłam , tak właściwie to przestałam tańczyć przez rodziców , uznali , że to mnie tylko rozprasza w nauce , więc odpisali mnie zajęć i kategorycznie zabronili tańczyć . Jednak ostatnio łamię sporo zasad , więc tą też złamię . Tak bardzo kocham tańczyć , obracając się , wirując i po prostu ruszając się w rytm muzyki wyrażałam siebie , jednak rodzice nie potrafili tego zrozumieć .
Tańczyłyśmy bardzo , bardzo długo , w końcu kończąc ulubiony układ wykonałyśmy obrót zatrzymując się naprzeciwko drzwi wejściowych , w których jak się okazało stali chłopcy i z lekkim zdziwieniem na twarzy się nam przyglądali .
- I kto by pomyślał , że nasz dziewczynki tak potrafią tańczyć – zaśmiał się Louis .
-Każdy ma jakieś tajemnice ! – krzyknęłyśmy jednocześnie po czym wszyscy wybuchliśmy śmiechem.
____________________________________________________________________________
Hahah , wzięło mnie trochę na słodkości ^^ Chciałyście coś dzisiaj to macie ! <3 Mam nadzieję , że się podoba ;) <3
10 KOMENTARZY = NOWY ROZDZIAŁ <3

12 komentarzy:

kevin ? ;o pisze...

Cudowne ! Pisałam już , ze uwielbiam tego bloga ? Tak ? To napisze ejszcze raz ! Uwielbiam go ! Masz ogromny talent !

Anonimowy pisze...

zajebiste :D piszaj piszaj dalej :D Doma.. :)

Andzia Styles pisze...

boże ty piszesz najnajnajanajlepsze opowiadania na świecie. Kocham twojego bloga <3 Czekam na kolejny rozdział :D

Shadow pisze...

Zajebiste! Bosh uzależniam się!

Anonimowy pisze...

Uzaleznissz mnie ! < 3
Rizdzial znakomity ! ; *****

Anonimowy pisze...

Next :)

Anonimowy pisze...

Wspaniały - Dominika *-*

Sasi Żabcia pisze...

Świetny! *.* Pisz szybko następny ;)

Oliwia Poddębniak pisze...

Awwww *-* kocham <3 pisz dalejjj ! ;*

Anonimowy pisze...

AWWWW *.* kocham twój blog pisz next :)

Niall Horan pisze...

Dalej

Patrycja Styles pisze...

Świetny jest :* <3