poniedziałek, 15 kwietnia 2013

I want you to rock meRozdział 3.
                                                  ~Oczami Julii~
*Wpis w pamiętniku*
                                    03.07.2013r
Wczorajszy wieczór był jeszcze ciekawszy od poprzedniego , pierwszy pocałunek …  No właśnie , co do tego pocałunku to był nie tylko mój pierwszy z Harrym , ale też pierwszy tak ogólnie … Może to trochę dziwne , bo w końcu mam już osiemnaście lat  i dopiero teraz się całowałam , ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza . Ale jest coś co mnie trochę przeraża , a chodzi o to , że to wszystko dzieje się zbyt szybko , przedwczoraj się poznaliśmy , wczoraj się całowaliśmy , a co dzisiaj pójdziemy do łóżka ? Boje się tej szybkości , tego co się może przez to zdarzyć  … Zobaczymy co Styles wymyśli tym razem …
                                                                 Koniec
Odłożyłam zeszyt na stolik i opadłam na łóżko , był środek dnia , a mi się nic nie chciało .Wpatrywałam  się w biały sufit i słuchałam jak szumi  klimatyzacja. Na  prawdę nie miałam co robić , nie miałam tutaj żadnej koleżanki , nikogo z kim mogłabym pogadać z wyjątkiem Harrego , no , ale z nim mogę się spotkać dopiero wieczorem . Chciałabym mieć tutaj kogoś komu mogłabym się  wygadać , szkoda , że pozostałe uczestniczki to nadęte , zapatrzone w siebie  snobki . Ale dobra , nie będę się tutaj kisić , jest  30 O C , nie będę  marnować takiego pięknego dnia na użalanie się nad sobą . Wstałam  , założyłam na siebie bikini ( takie -http://img.szafa.pl/ubrania/0/005667204/1304535710/czerwone-falbanki.jpg ) , a na to jeszcze moją ulubioną sukienkę ( taką - http://www.likely.pl/files/article/large/20120805/kobiece-sukienki-na-letnie-dni-likely-pl-bb31489f.jpeg )  , wyszłam z pokoju i poszłam na plaże , po mimo tak ładnej pogody  nie było tutaj zbyt wiele ludzi . Rozłożyłam ręcznik , wsadziłam w uszy słuchawki i zaczęłam się  opalać  . Zamknęłam oczy i rozkoszowałam się słońcem  . Gdy nagle poczułam jak ktoś mnie całuje w usta , znałam już smak tych słodkich warg .
- Cześć ślicznotko – usłyszałam  głos Harrego.
- No hej przystojniaku – zaśmiałam się , a chłopak usiadł obok mnie – nie boisz się , że ktoś nas zobaczy.
- Nie – powiedział obojętnie – Zayn , Liam , Louis i Niall poszli serfować i są po drugiej stronie plaży , dziewczyny poszły się na nich gapić .
- Ooo fajnie – uśmiechnęłam się .
- To ci się podoba ?To poczekaj aż zobaczysz co przygotowałem na dzisiejszy wieczór !
- Hahah , już nie mogę  się doczekać – oparłam się o chłopaka – Harry , nie sądzisz , że my się trochę śpieszymy ? – zapytałam niepewnie.
-  Może trochę … - powiedział i zastanowił się chwilę – ale wiesz  , bo ja … no po prostu wtedy jak cię zobaczyłem to poczułem coś takiego jakby coś we mnie uderzyło , nie mogę przestać o  tobie myśleć , cały czas jak zamknę oczy widzę ciebie , jesteś dla mnie kimś … no jakby to powiedzieć … kimś więcej dla mnie…
Poczułam jak z oczu płyną mi łzy , to było takie niekontrolowane  , jeszcze nigdy , nikt czegoś takiego nie powiedział  .
- Dlaczego płaczesz ? – zapytał trochę zdziwiony .
- Ze szczęścia – uśmiechnęłam się – bo ja się bałam , że ty nie czujesz tego co ja … bo ja czuje dokładnie to samo co ty , ale nie wiedziałam jak ci to powiedzieć , ale po tym jak wczoraj mnie pocałowałeś to … - chłopak przerwał mnie dokładnie tak jak wczoraj , tylko tym razem pocałunek był bardziej namiętny – ty mi chyba lubisz przerywać .
- Tylko troszeczkę  … - zaśmiał się .
Minęły dwie godziny , właśnie wracałam  do swojego pokoju , gdy nagle na mojej drodze stanęły Marcela i Sandra .
- A dokąd ty się wybierasz ? – zapytała Marcela.
- No wiesz tam jest mój pokój , więc mam zamiar do niego iść – odpowiedziałam i chciałam przejść obok nich , ale nie udało mi się .
-  Słuchaj panienko  masz się odczepić od Harrego  , jasne ? – powiedziała do mnie Sandra w dziwny sposób kręcąc  szyją .
- Ponieważ … ? – zapytałam , bo w sumie  nie wiedziałam  o co im chodzi , w końcu ja i Harry bardzo pilnowaliśmy tego , aby nikt nas nie widział , więc nie wiem skąd one cokolwiek wiedzą .
- Och proszę cię – westchnęła ostentacyjnie Sandra – masz przestać go uwodzić rozumiesz ? Ktoś taki jak ty nie zasługuje na kogoś takiego jak ON .
- Po pierwsze to jest wolny  kraj , więc nie możesz mi nic zabronić , a po drugie jeśli zazdrościsz mi tego , że ja mam coś czego nie masz ty to już twój problem – uśmiechnęłam się sztucznie  i poszłam do swojego pokoju .
Zamykając drzwi  usłyszałam jak Marcela krzyczy :
- Jeszcze tego pożałujesz !
- Taa… na pewno – powiedziałam i trzasnęłam drzwiami .
Jak ja ich nienawidzę ! Są takie zarozumiałe ! Dobra rozumiem , że nie  wyglądam jak one i nie jestem taka idealna , ale skoro ktoś tak wyjątkowy jak Harry się we mnie zakochał to może nie jestem aż taka byle jaka ? Dobra muszę przestać o tym  myśleć , nikt nie zepsuje mi dzisiaj tego dnia , a szczególnie te dwie idiotki !
                                                                         ***
Był już wieczór , ja i Harry spacerowaliśmy brzegiem plaży  , było bardzo romantycznie , ale po tym małym incydencie z Marcelą i Sandrą  cały czas przez głowę przechodziły mi myśli , może ja naprawdę na Harrego nie zasługuje ? Może one miały racje ?
- Ej , mała co jest? - zapytał  Styles  - wydajesz się smutna …
- Nie , nic mi nie jest … - skłamałam .
- Wiesz , że możesz mi powiedzieć wszystko ? -  przytulił mnie od tyłu .
- No wiem …. – odpowiedziałam niepewnie.
- No właśnie , to mów – usiedliśmy na piasku .
- Eh… bo dzisiaj miałam małe spięcie z „koleżankami” , kazały mi się od ciebie odczepić , bo nie zasługuję na ciebie …
- Hahahhahahah – Harry zaczął się  śmiać , w sumie to za bardzo nie wiem dlaczego – proszę nie słuchaj ich nigdy więcej proszę ?  Jesteś  niesamowita , masz w sobie coś  takiego czego nie ma żadna dziewczyna na świecie !
Tak , tak wiem , że pisałam , że dodam dzisiaj kolejny rozdział starego opowiadania , ale dostałam wenę na to , więc mam nadzieję , że mi wybaczycie :) Proszę komentujcie <33

2 komentarze:

Agata Sobczak pisze...

Dziewczyno pisz dalej <33

Anonimowy pisze...

Boskii <333 Najlepszy opowiadanie jakie czytałam ;*** Piszz dalej <33