czwartek, 18 kwietnia 2013

I want you to rock meRozdział 9.
                             ~Oczami Julii~
Dzisiejszy dzień od samego rana zapowiadał się beznadziejnie ,pogoda była paskudna  , było strasznie zimno   spotkała się z Harrym , a przynajmniej tak mi się wydaje , bo jak to powiedział  Niall :„ Z Harrym wszystko jest możliwe ”  . Ostatnio często zastanawiałam się  czy Harry ma zamiar powiedzieć Zaynowi , Liamowi i Louisowi , w końcu to jego przyjaciele  , a on zgrywa przy nich idiotę , a mnie powoli zaczyna to przerażać . Kiedy ostatnim razem podczas , gdy ja i Harry siedzieliśmy u niego w pokoju i nagle wpadł do nas Zayn . Malik zapytał z uśmiechem na twarzy czy jesteśmy razem  , na co Harry odpowiedział mu , że przyszłam pożyczyć książkę ! Odczuwam wrażenie , że on się mnie  wstydzi … Wiem , że nie wyglądam  jak Selena Gomez  , albo Danielle Peazer , nie jestem sławna  , ani nie mam jakiegoś korzystnego talentu , ale to takie dziwne uczucie , gdy osoba , która kocha cię z wzajemnością nie chce cię , aby jego najlepsi przyjaciele  się nie dowiedzieli o waszym związku . Jak dla mnie to , to jest totalnie bez sensu . Muszę z nim o tym pogadać …
, a na dodatek padało . Wszyscy siedzieli w hotelu , więc nie było szans na to , żebym
Sms od Harrego :
„ Podobno ci organizatorzy pojechali gdzieś ,  przychodź szybko <3 x ”
Na co ja mu odpisałam :
„ Będę za 10 minut ;) musimy  pogadać … , żeby nie było nie jestem w ciąży ;D ”
Harry :
„Będziesz mi to już na zawsze wypominać ? :D x ”
Ja :
„ Aż na serio zajdę w ciąże ;D Czyli jeszcze trochę pocierpisz skarbie <3 Do zobaczenia ;* ”
Przebrałam się  , uczesałam i wyszłam z pokoju . Ruszyłam dobrze już znaną mi drogą do pokoju Stylesa. Gdy weszłam do  środka pomieszczenia  nikogo nie było .
- Ok. … - powiedziałam  sama do siebie i chciałam usiąść na fotelu  , nagle pojawił się Harry i przycisnął mnie do ściany .
- Cześć kochanie – powiedział chłopak i wbił się w moje usta .
- Harry czy ty myślisz o czymś innym ? Czy ty masz tylko zboczone rzeczy w głowie ? – zapytałam  śmiejąc się i próbując odsunąć od siebie chłopaka – chciałam z tobą pogadać …
- Co do pytań to … jeśli myślę o tobie to rzeczy są raczej nieprzyzwoite  - śmiał się , ale się odsunął – O czym chcesz pogadać ? – zapytał i uśmiechnął się słodko .
- Bo wiesz tak mi się wydaje … że ty się mnie wstydzisz … - powiedziałam niepewnie .
- A wydaje ci się tak , ponieważ … ?
- Ponieważ  przed chłopakami z zespołu udajesz , że nic  między nami nie jest , rozumiem , gdyby to byli jacyś obcy ludzie , ale to twoi przyjaciele . Chce wiedzieć, dlaczego ?? – wyjaśniłam mu .
- Eh… wiesz jacy oni są , nasz związek  jest wbrew zasadą konkursu  , a to co tak często robimy … wiesz o czym mówię … to  jest  już całkiem łamie zasady  , a i ja się tak trochę boję , że oni to komuś wygadają , a wtedy cię stracę… - przytulił mnie .
-  Ooo Harry… - wtuliłam się  w niego – ale ja i tak wolałabym , żebyś ich nie okłamywał , to twoi przyjaciele , nie sądzę , żeby któryś z nich się wygadał , lepiej to zrobić teraz , a jak jakimś cudem stanie się , że dowiedzą się o nas przez … np. prasę , albo Internet … wtedy już może nie być tak łatwo…
- Skoro chcesz to powiem im to jeszcze dzisiaj – powiedział  -  a wiesz jesteś strasznie  seksowna jak tak mądrze mówisz ? – na jego twarzy pojawił się cwaniacki uśmiech , chłopak dobrze wiedział , że zaraz dostanie to czego tak bardzo chce.
- Oj Styles , Styles , co z ciebie wyrośnie ? – zaśmiałam się .
                                                                   ***
- Julka ! Julka ! Wstawaj ! – obudził mnie krzyk chłopaków .
- Czego ? – zapytałam  nawet nie otwierając oczu .
- Wstawaj ! – darł się Niall.
-Dobra , już wstaje – powiedziałam i podniosłam się  , przy moim łóżku stało całe One Direction , wszyscy mieli lekko przerażone miny – dlaczego budzicie mnie przed 9 ?
- Dlatego – powiedział Lou i podał mi swojego tableta , był tam włączony filmik na Youtube .
Zaczęłam oglądać filmik , z każdą chwilą coraz bardziej otwierałam usta , bo nie mogłam uwierzyć  w to co widzę . Na tym filmie był nagrany wczorajszy dzień , główne role otrzymałam ja i Harry , sceneria pokój hotelowy  Stylesa no , a głównym motywem przewodni tego nagrania było … yyy…. No to co robiliśmy wczoraj . To było straszne ! Kto to nagrał i dlaczego ? Zaraz , zaraz … jest jedna osoba , która chce mnie pogrążyć  … Sandra !
- Wiem kto to nagrał ! – krzyknęłam  i wstałam , chłopcy patrzyli się na mnie ze zdziwioną  miną .
- Ale wiesz Julka za nim  zaczniesz kogokolwiek oskarżać  to może byś się ubrała ? – zaproponował Liam.
- Po co ?! – zaśmiał się Lou i Zayn , miałam na sobie tylko t-shirt i dolną część bielizny .
- Ej , ej nie zapominajcie , że ona jest moja ! – odezwał się zazdrosny Harry.
- Przepraszam , powinnam najpierw pomyśleć , a potem wyjść z pod kołdry – zaśmiałam się – zaczekajcie chwile – wzięłam ciuchy i pobiegłam do łazienki.
Ubrałam się , ogarnęłam  i wyszłam z pomieszczania .
- Dobra , a ja teraz idę zabić  taką jedną su*ę  i zaraz do was wrócę – uśmiechnęłam się .
- O nie , nie – zatrzymał mnie Zayn – przecież nie masz żadnych dowodów , a poza tym chyba należą nam się jakieś wyjaśnienia .
- Przecież Harry miał wam … - popatrzyłam na swojego chłopaka – Harry Edward Styles , czy zrobiłeś to o co cię wczoraj prosiłam ?!
-Taakk ….. nie …. – twarz Harrego zrobiła się czerwona .
- Harry !!!
- Przepraszam ! Chciałem im powiedzieć , ale … ale – jąkał się .
- Ale co ? Tak bardzo się wstydzisz tego kim jestem ? Wiesz ja rozumiem , że nie jestem gwiazdą  i nawet nie mam żadnych zadatków  na to , żeby kiedykolwiek się nią stać , ale obiecałeś mi coś ! Przepraszam , ale mam już dość ...
- Jula ja naprawdę chciałem im to powiedzieć , ale bałem się ich reakcji –tłumaczył się chłopak.
- Bałeś się ich reakcji ? Mówiąc to zaprzeczasz wszystkiemu co mówiłeś wczoraj , wiesz ??- przypomniałam mu – jakbyś naprawdę mnie kochał to byś się tego wstydził , coraz częściej wydaje mi się , że chciałeś mnie tylko zaciągnąć do łóżka !
My się kłóciliśmy , a reszta chłopaków patrzyła się na nas z tzw. miną „WTF?!” .
- Dobra wystarczy tego – wtrącił się Niall -  przestańcie się kłócić , jesteście taką  fajną parą , a kłócicie się o takie coś ?
- Niall  skoro dla ciebie to jest „takie coś ” to sorry , ale z mojej strony to nie jest takie fajne , proszę zostawcie mnie samą … - poprosiłam ich.
- Julka … - Harry odwrócił się w drzwiach , oczu leciały mu łzy
- Idź – powiedziałam oschle i zamknęłam drzwi .
Byłam załamana  najpierw ten film , a teraz ta kłótnia …

2 komentarze:

Madzix pisze...

Omg daleej ^^

Anonimowy pisze...

ryczę ;** , niesamowity <3