środa, 22 maja 2013

Kiss youRozdział 6.
                              ~Oczami Julii~
Gdy się obudziłam Harry już nie spał . Leżał  podpierając głowę i z szerokim uśmiechem na twarzy   zastanawiałam się czy to na pewno nie jest sen  , ale nic na to nie wskazywało .
wpatrywał się we mnie . Przez chwilę
- I jak ci się wczoraj podobało ? – zapytał Harry i przysunął się trochę bliżej .
- Bardziej niż bardzo – zaśmiałam się , a chłopak mnie pocałował .
- Dzisiaj jest sobota , więc co chcesz robić ?
- Ja mam dzisiaj wieczorem próby , więc mamy czas do 18 … hm … może pójdziemy na spacer ? –zaproponowałam – ale wiesz chyba będzie lepiej jak już  wyjdziemy z łóżka , bo moja mama będzie mniej zaskoczona jeśli zastanie mnie  z chłopakiem w jadalni niż jeśli zobaczy nas w łóżku  - wstałam podeszłam do szafy , żeby wyjąć z niej szlafrok , szybko zarzuciłam  go na siebie , następnie odwróciłam się w stronę chłopaka , który znajdował się w tej samej pozycji co wcześniej – Harry zbieraj się – poprosiłam – moja mama ostatnio zaczęła mieć ludzkie odruchy , nie chcę , żeby to się zbyt szybko skończyło – zaśmiałam się .
- Dla ciebie wszystko – uśmiechnął się słodko , wstał i pozbierał swoje ciuchy , który był porozrzucane po całym pokoju – mogę iść do łazienki ?
- Pewnie – odpowiedziałam  - drzwi naprzeciwko .
-Dzięki – powiedział i wyszedł z pokoju .
W tym czasie ja ogarnęłam łóżko i pokój , które szczerze mówiąc wyglądały jak małe pobojowisko , ale w końcu po tym co się wczoraj działo nie powinnam spodziewać się czegokolwiek innego . Następnie otworzyłam szafę i  wyjęłam ciuchy , w które miałam zamiar się dzisiaj ubrać . Gdy Hazz zwolnił łazienkę zostawiłam go w swoim pokoju , a sama poszłam skorzystać z łazienki . Umyłam się , ubrałam , uczesałam i zrobiłam sobie delikatny makijaż .  W trakcie wykonywania tych czynności zastanawiałam się czy ja i Harry jesteśmy teraz parą czy może to było jednorazowe ?  To był mój pierwszy raz , ale zdecydowanie był idealny , nie sądziłam , że to może być aż tak przyjemne  , alt to już pewnie zasługa Harrego .  Gdy byłam już gotowa wróciłam do swojego pokoju i zobaczyłam jak Hazz ogląda zdjęcie leżące na półce , kiedy zobaczył , że wróciłam wziął ramkę do ręki i zapytał :
- Kto to ?
- Eh … to ja mój brat  - odpowiedziałam , a Harry po mojej minie zorientował się , że lepiej nie pytać i odłożył zdjęcie na miejsce .
- Idziemy coś zjeść ? – spytał po krótkiej chwili .
- Pewnie – odpowiedziałam z uśmiechem .
Zeszliśmy na dół  zajęłam się robieniem śniadania , a Harry oparł się o blat i wpatrywał się przez dłuższą chwilę we mnie , po czym podszedł , aby mi pomóc . W zasadzie to śniadanie zrobiliśmy i zjedliśmy w ciszy . Następnie posprzątaliśmy , zabraliśmy kurtki  wyszliśmy z domu , ruszyliśmy w kierunku parku . Przez prawie cały czas chłopak zadawał mi różne pytanie na mój temat , jakie lubię filmy , jaki jest mój ulubiony   wiedzieć o mnie jak najwięcej . Muszę przyznać , że to popołudnie minęło w bardzo przyjemnej atmosferze i mam nadzieję , że jeszcze kiedyś to powtórzymy . Resztę dnia spędziłam oczywiście na próbach , a wieczorem zadzwoniłam do Pauli i opowiedziałam jej wszystko . Już wyzdrowiała i jutro ma wrócić do szkoły , musimy nadrobić stracony czas i porozmawiać o tym wszystkim co się do tej pory wydarzyło , a ja mam bardzo dużo do opowiadania .

                                      ***
Poniedziałek .  Razem z Paulą stałyśmy niedaleko klasy , przyjaciółka ciągle wypytywała mnie o szczegóły mojego ostatniego spotkania z Harrym . Gdy ja opowiadałam  tuż za moją przyjaciółką  szedł Zayn , kiedy był naprawdę blisko niej dziewczyna nagle podskoczyła i gwałtownie odwróciła się w stronę chłopaka , który w tym czasie puścił jej oczko , po czym razem z Louisem poszedł dalej .
- Wow – powiedziała Paula , która najwyraźniej była bardzo zaskoczona całym tym wydarzeniem – Zayn Malik złapał mnie za tyłek … - powiedziała do mnie szeptem .
-  Wow za niedługo pewnie wylądujecie w łóżku – zaśmiałam się .
- No wiesz co , ja się nie śpieszę tak bardzo jak ty – Paula również się zaśmiała .
W pewnym momencie podszedł do nas Tom , jeden z chłopaków z naszej klasy .
- Cześć Julka , co tam ? – zapytał chłopak i uśmiechnął się , ewidentnie chciał ze mną poflirtować .
Zerknęłam w prawo , kilka metrów dalej stał Harry , byłam ciekawa jego reakcji .
- Dobrze , a u ciebie ? – odpowiedziałam chłopakowi , po czym ponownie zerknęłam w stronę Stylesa , chłopak nas zauważył i właśnie szedł w naszą stronę .
- Słuchaj … bo ja tak pomyślałem … - zaczął Tom – może poszlibyśmy w piątek do kina ?
Chciałam mu odpowiedzieć , ale nie zdążyłam , ponieważ Harry gwałtownie wbił się w moje usta  nie dając
mi nic powiedzieć . Nie widziałam miny Toma , ale sądząc po cichym śmiechu słyszanym ze strony Pauliny , chłopak musiał być bardzo zaskoczony . Gdy Styles oderwał się od moich ust zwrócił się do konkurenta :
- Przykro mi Tom , ale Julka ma już plany na najbliższy piątek .
- Czyżby ? – zapytałam zdziwiona .
- Tak , ty i Paula idziecie na koncert – wyjaśnił Harry .
- Aha – powiedział zasmucony Tom  - no to może następnym razem – oddalił się od nas .
- Czemu to zrobiłeś ? – zapytałam z wyrzutem Harrego .
- A co chciałaś gdzieś z nim wyjść ? – śmiał się .
- Nie , ale chciałam mu odmówić w miarę delikatny sposób , a ty zachowałeś się niegrzecznie .
- Przepraszam – zrobił słodką minkę po czym pocałował mnie w policzek – wybaczysz ?
- Wybaczę – zaśmiałam się .
- No proszę , proszę  nawet nie jesteście jeszcze parą , a zachowujecie się tak jakbyście chodzili od pięciu lat , biorąc pod uwagę jeszcze to , że znacie się zaledwie miesiąc – śmiała się Paula – a jak już mowa o parach to Harry możesz coś powiedzieć o mnie Zaynowi ?
- Po co mam mu mówić ? – zapytał Lokers sarkastycznie – on i tak non stop o tobie gada , jak się zbierze na odwagę to cie zaprosi na randkę , tylko jeszcze trochę musisz poczekać .
____________________________________________________________________
Jeszcze siedzę w domu , więc jutro też będzie rozdziałek ;)
Czytacie = Komentujecie <3

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Zajebiste !!! <3

Anonimowy pisze...

Kocham to ! ;**

Anonimowy pisze...

Świetne !! ^^
Wracaj szybko do zdrowia :**

Wiktoria Topolewska pisze...

Łosz ja jebie!!!!!!!!! Ten jest najlepszy!!! :D
Przyznam ci się, że jak czytałam poment z tym pocałunkiem przy Tomie to, aż coś mnie za podbrzusze złapało ;))
Ale Haz i Julka są razem? Bo już nie wiem, co z tego wynika :D

zakochanawnim pisze...

bosko piszesz *.* chcemy jeszcze dzis . ! <3 <3 <3

Anonimowy pisze...

kocham ten blog jak i ciebie ;)
Super oby tak dalej ; ]

Agata Sobczak pisze...

Boskie <3

Paulina O pisze...

Mega! <3 Czekam na NEXT <3

Anonimowy pisze...

Dalej <3